12 жовтня відбувся День здоров'я, присвячений Дню захисника України. Учні весело провели час, грали в ігри,варили козацький куліш, жарили сало. День здоров'я всім сподобався.

Переглядів: 327 | Додав: Heidfeld | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

03 лютого відбувся конкурс читців творів Лесі Українки. За рішенням журі І місце здобула учениця 8 класу Іваничук Вікторія, яка і буде представляти школу на районному конкурсі. ІІ місце - Чижук Руслан і Ляшук Анна, ІІІ місце - Нащочич Василь, Митюк Вікторія.

Переглядів: 492 | Додав: Heidfeld | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

Закінчились районні предметні олімпіади. Приємно відзначити, що наші учні здобули 4 призових місця.

Дяк Владислав - ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце - з географії. Іваничук Вікторія - ІІ місце з географії. Митюк Вікторія - ІІІ місце з української мови та літератури.

Переглядів: 317 | Додав: Heidfeld | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

В період з 12 по 19 грудня у школі проходив тиждень англійської мови. Захід присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні. В рамках тижня було організовано цікаві завдання для учнів школи. Проведено вікторини, змагання з англійської мови "Do you know Great Britain", "Who is the best?". В бібліотеці було організовано виставку літератури, читання сонетів В. Шекспіра. Учні школи підготували цікаві стінгазети з англійської мови.

Переглядів: 368 | Додав: Heidfeld | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)

Нещодавно закінчились шкільні і міжшкільні предметні олімпіади і за їх підсумками наші учні будуть відстоювати честь школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

З української мови:

7 клас – Митюк Вікторія, 8 клас – Іваничук Вікторія, 9 клас – Дяк Владислав.

З географії:

8 клас – Іваничук Вікторія, 9 клас – Дяк Владислав.

З історії:

З англійської мови:

8 клас – Римарчук Андрій, 9 клас – Дяк Владислав.

З фізики:

7 клас – Лавренюк Богдан, 8 клас – Гурський Максим.

З хімії:

З біології:

9 клас – Дяк Владислав.

З правознавства:

9 клас – Ціхоцька Ганна.

З математики:

7 клас – Рудченко Максим, 8 клас – Іваничук Вікторія, 9 клас – Дяк Владислав.

З трудового навчання:

Переглядів: 399 | Додав: Heidfeld | Дата: 14.11.2016 | Коментарі (0)

25 жовтня в селі Забороль відбулась фінальна частина Чемпіонату Луцького району з футболу серед учнів ЗОШ I-II ст. Для того щоб потрапити сюди наші хлопці обіграли команди з Веселого і Білостока з рахунком 3:0 і зіграли 0:0 з командою з Шепля. До вирішальних баталій потрапили також команди шкіл Коршів, Шепель та минулорічний переможець Гаразджа. Доволі прохолодної погоди на футбольному полі села Забороль було спекотно, адже команди вирішували хто з них найкраще грає у футбол та розігрували чудові подарунки. Наша команда здобула почесне 3-є місце. Також організатори змагань нагородили індивідуальними призами кращих гравців у складах команд.З нашої команди таку нагороду отримав учень 9 класу Макарчук Василь.
Переглядів: 389 | Додав: Heidfeld | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

28 травня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Забороль відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів шкіл І-ІІ ст. Приємно відзначити, що наші учні під керівництвом вчителя фізичної культури Куцика Петра Антоновича достойно виступили, виборовши 4 грамоти.

У змаганні з метання малого м'яча Макарчук Василь виборов ІІ місце, а Синов'ят Богдан - ІІІ місце. У дисципліні стрибків у довжину Новосад Іванна здобула ІІІ місце. Одним з кращих бігунів був Макарчук Василь отримавши ІІІ місце. Вітаємо призерів!!!

Переглядів: 410 | Додав: Heidfeld | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні (17 лютого) до нас (в Буянівську школу) приїжджав волонтер. Він забрав гуманітарну допомогу, яку надали батьки учнів та вчителі. Допомога не велика, проте від щирого серця. Ми бажаємо нашим солдатам перемоги! Слава Україні!
Переглядів: 399 | Додав: dasha_mark | Дата: 17.02.2015 | Коментарі (0)

13 лютого в Буянівській школі відбувся вечір, присвячений дню Святого Валентина. Розпочалася шкільна дискотека о 15:30. Двоє ведучих проводили конкурсу програму. Потім визначили міс і містера Валентин( визначали за кількістю валентинок) Після конкурсної програми учні танцювали. Було досить весело. Закінчилась шкільна дискотека о 18:00.
Переглядів: 347 | Додав: dasha_mark | Дата: 17.02.2015 | Коментарі (0)