Учнівська Рада Темп

Головною метою шкільної ради є розвиток духовності, соціальної активності учнів, виховання в них почуття власної гідності, надання їм можливості виявити себе у громадській діяльності

Завдання учнівського самоврядування

  • Сприяти виробленню в учнів почутя власної гідності
  • Формувати вміння співпрацювати на принципах рівності та демократизму
  • Виховувати громадянина, якому притаманне гармонійне поєднання духовного багатства, моральної чистоти та фізичної досконалості.

Діяльність органів самоврядування має демократичний, гуманний характер і спрямована на формування у дітей національної свідомості.

Мета та завдання : різносторонньо розвиватися, само реалізовуватися, забезпечувати та захищати права та інтереси учнів на основі виконання правил і законів школи, формувати почуття відповідальності.

Члени учнівської ради є виконавчим органом

Учнівська рада обирається на один навчальний рік. Учнівська рада організовує роботу центрів та підсумовує її. Засідання УР проводиться один раз на місяць( 4 та середа). Підсумок роботи центріві план  на наступний тиждень затверджується протоколом. УР бере участь у загально-шкільних заходах, тематичних місячниках, тижнях. Діють такі центри  навчально-пізнавальний, національно-естетичний, прес-інформаційний, центр фізичної культури та здорового способу життя та волонтерський загін.. До кожного центру обирається голова центру та декілька членів. Центри засідають раз в місяць.

Категорія: Шкільні заходи | Додав: Heidfeld (10.01.2016)
Переглядів: 151 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar