День учителя – найсвятіше, найвеличніше свято на землі.
Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
1 жовтня відбувся концерт з нагоди Дня учителя. Учні привітали педагогічний колектив та своїх матерів-педагогів з професійним святом. Від щирого серця висловили їм сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання.
Вітаємо усіх вчителів з Днем учителя. Бажаємо міцного здоров`я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, любові, злагоди, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної, мирної України!
![](/_nw/1/s59166883.jpg)
![](/_nw/1/s15386595.jpg)
![](/_nw/1/s09664511.jpg)
![](/_nw/1/s58823001.jpg)
![](/_nw/1/s09616717.jpg)
![](/_nw/1/s04114619.jpg)
![](/_nw/1/s54121685.jpg)
![](/_nw/1/s81233415.jpg)
![](/_nw/1/s20414463.jpg)
|