9 листопада учасники освітнього процесу Буянівської гімназії відзначали свято – День української писемності та мови. Здобувачі освіти 5-9 класів взяли активну участь у фотоквесті до Міжнародного дня рідної мови «Нас єднає мова». Найактивнішою учасницею була учениця 5 класу Шульгач Ліза. Другокласники створювали лепбук «9 листопада -День української писемності».У 4 класі була проведена виховна година «Любимо читати українською». (Класний керівник Члек С.О.) Активно долучилися до написання радіодиктанту національної єдності-2021. Презентували відеоматеріали та розповіді про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення, читці декламували вірші, акцентуючи увагу на важливості української мови в сучасному житті. Вчителі української та літератури зацікавили учнів вивчати та берегти рідну мову.
Свято рідної мови вдалося змістовним та цікавим. Учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання» любові, поваги й розуміння.
![](/_nw/1/s07798165.jpg)
![](/_nw/1/s31597163.jpg)
![](/_nw/1/s28695569.jpg)
![](/_nw/1/s49057216.jpg)
![](/_nw/1/s46542614.jpg)