1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І гімназія займає тут далеко не останнє місце, адже саме у гімназії формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Буянівській гімназії пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Також відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», виставка стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити».
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.
![](/_nw/1/s79379220.jpg)
![](/_nw/1/s64405375.jpg)
![](/_nw/1/s36301270.jpg)
![](/_nw/1/s20844066.jpg)
![](/_nw/1/s79158055.jpg)
![](/_nw/1/s22911873.jpg)
![](/_nw/1/s31946984.jpg)
![](/_nw/1/s45311108.jpg)