До Міжнародного дня прав людини, який щорічно, починаючи з 1948 року, відзначається 10 грудня, у гімназії педагогом-організатором Любижаніною О. М. було проведено заходи:
«Великі права маленької дитини» (3 кл),«Знай свої права,
виконуй обов’язки» (1 кл).
У ході заходів діти мали можливість ознайомитися з Конвенцією, закріпили знання про права та обов’язки дитини, переглянули мультфільм «Права у мультиках», складали пазли.
![](/_nw/1/s20065610.jpg)
![](/_nw/1/s34615952.jpg)
![](/_nw/1/s70531202.jpg)
![](/_nw/1/s64561513.jpg)
![](/_nw/1/s90925536.jpg)
![](/_nw/1/s35816085.jpg)
![](/_nw/1/s41357714.jpg)